Avrupa Konseyinin almış olduğu karar doğrultusunda , vize müracaatları esnasında ferdi seyahat sağlık sigortası poliçesi ibraz edilmek zorundadır. Bu zorunlulukla beraber tüm yurt dışı seyahatlerinizde hayati önem taşıyan seyahat sağlık sigortası hizmetini en uygun fiyatlarla, müşterilerimize sunmaktayız. 30.000€ sigorta teminatı, 24 Saat Acil Yardım Hizmeti, Tedavi Masrafları karşılanması ( Kaza& Hastalık), Otellerde nekahat, cenazenin ülkeye nakli, sürekli sakatlık, refakatçı masrafları, reçeteli ilaç gibi teminatlar çeşitli poliçeler kapsamında sunulabilmektedir.

Seyahat Sağlık Sigortası, yurtdışı seyahatlerinizde beklenmedik sağlık sorunlarınızda oluşabilecek tedavi masraflarınızı karşılamaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortanız, seyahatiniz boyunca hastalandığınız ya da yaralandığınız takdirde gereken tedavi masraflarınızı belirlenen limit dahilinde karşılamaktadır.

Seyahat Sağlık Sigortası sizi aşağıdaki hallerde teminat altına alır

• Ayakta tedavi kapsamında yapılan acil muayene ve tedavi amaçlı masraflar, muayene eden doktorun yazdığı ilaçlar ve kullanılan tıbbi malzemeler.
• Kaza ya da ani hastalık sonucu hastane tedavi masrafları.
• Sigortalının tıbbi nedenlerden dolayı nakli veya seyahati.
• Sigortalının vefatı halinde cenazenin tıbbi şartlara uygun olarak nakli ya da bulunduğu ülkede defnedilme masrafları.
• Terör saldırısı durumunda oluşacak masraflar.

 

© Copyright 2008 Excess Tours